AW17_BeNatural_1
AW17_BeNatural2
AW17_BeNatural_3

BE NATURAL

Pod touto prémiovou značkou najdete to nejlepší z nejlepšího od Jana shoes. Všechny modely vyrobené z kůže (usně), a to jak svršky, tak i podšívky. Vyladěné do posledního detailu.

Pokud je něco, co umíme fakt dobře, tak jsou to boty. Především pěkné boty. Každý model tvoříme s cílem dopřát ženám pohodlnou chůzi, ukázat poctivou řemeslnou práci ve spojení s pečlivě vybranými materiály. Použité usně (kůže) jsou vyrobené bez použití těžkých kovů, jen za pomoci přírodních látek a proto šetrné k Vaši pokožce i tělu. Používáme například dubovou kůru.

Na této značce si dávají naši návrháři obzvláště záležet. Každý model je tvarován do pohodlné formy a tvaru - abyste ho rády nosily. Pečlivě vybrané a sladěné materiály, jemné usně a výroba velké části kolekce v Evropské unii jsou pro vás zárukou spokojenosti.

Své nové boty BE NATURAL si odnesete ve značkové krabičce i s dárkem, textilním sáčkem na jejich uschování. Ať vám dlouho zůstanou jako nové. Více se o naší prémiové značce dozvíte na speciální stránce