AW17_KolekceTOP

Kolekce podzim/zima 2017

VYBERTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ MODEL V NOVÉ KOLEKCI JANA SHOES!

 

Podzim nám nastoupil celkem svižně, a s ním i vlna nových modelů z kolekce zima 2017/18. Ať už sáhnete po značce Jana, Be Natural nebo Softline, vždy máte na výběr z mnoha barevných odstínů. Nakonec ani černá nemusí být nudná, když ji zvolíte v lakovaném, zvrásněném nebo kombinovaném provedení. Tmavší zelené odstíny, bordó, zlatá a stříbrná, to vše jsou barvy které frčí. Více a více se v kolekci objevují modely na tlustší - i vyloženě silné - podešvi. Samozřejmostí jsou tenisky, kterým se také říká sneakers. Jana shoes se zaměřuje na ty elegantní, což je perfektní volba pokud potřebujete mít velmi pohodlné boty a zároveň nevypadat jako účastnice dálkového běhu. Nechybí ani oblíbené klínky, sem tam zdobené oplétáním nebo korkem, případně zvýrazněné módními bílými podešvemi.

Jako v každé kolekci, chybět nesmí ani lodičky s páskem přes nárt. Vždyť tak dobře sedí na noze!

Začátek zimy můžete přivítat přechodovými kotníčkovými modely bez zateplení, s nimi to "dáte" i přes den v kanceláři. Zvláště pokud si vyberete boty na vyšší podešvi, nohy v nich nezebou. A co víc, modely s vychytávkou SOFT FLEX se snadno ohýbají právě i když jsou na tlustší podešvi. Ta je na to rovnou z výroby přizpůsobena.

Ať už si vyberete jakýkoliv model, dělali ho naši designéři s myšlenkou na pohodlí a příjemné nošení. V širším střihu a s použitím širších kopyt při výrobě. Naprostá většina Jan, Be Naturalů i Softlinů je v pohodlné šířce "H", jen pár lodiček máme tzv. "géčka", ty prostě musí k noze těsně doléhat. Jen se proklikejte obrázky a prohlédněte si detaily, které dělají naše vzory tak pohodlné. Třeba všité gumičky nebo vyndávací stélky. Symboly/piktogramy vám napoví jaká vychytávka (technologie) se v modelu ukrývá. Svého favorita můžete najít i za použití filtru, jen do toho. Dole vidíte jen menší část kolekce. Využijte vyhledávač prodejen v KDE KOUPIT (mapka se dá zvětšit !) a najděte si svůj oblíbený obchod s dalšími modely. Další foto najdete i na FACEBOOKU.