SS18_Kolekce

Kolekce jaro/léto 2018

VYBERTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ MODEL V NOVÉ KOLEKCI JANA SHOES!

 

Nová kolekce na jaro/léto 2018 je prostě NEODOLATELNÁ - vyniká světlými barvami s kovovým odleskem a širokým výběrem obuvi pro každou příležitost: od klasických lodiček až po moderní tenisky s jemnými kovovými povrchy, které kolekci dodávají modelní vzhled pro každý typ ženy. V paletě barev se odráží světlo a čerstvý nádech, lehké pastelové barvy jsou doplněny o šedé tóny poskytující příjemný vzhled, který dodává lehkost a vzdušnost po celé léto. 

Jemné a ženské vzory vytvářejí moderní prvky a splňují tak všechny moderní trendy.  

Kolekce na jaro/léto 2018 je vyrobena nejlepšími technologiemi s komfortními detaily, které nabízejí zákazníkovi nejlepší pohodlí při nošení a perfektní odpočinek pro Vaši nohu. 

Projděte si novou kolekci a představujte si to pohodlí! Značky pod každým modelem Vám prozradí, která z našich mnoha technologií činí tento model ještě pohodlnějším.

Ať už si vyberete jakýkoliv model, dělali ho naši designéři s myšlenkou na pohodlí a příjemné nošení. V širším střihu a s použitím širších kopyt při výrobě. Naprostá většina modelů značky Jana i Be Natural je v pohodlné šířce "H", jen pár lodiček máme tzv. "géčka" ; lodičky prostě musí k noze těsně doléhat. Jen se proklikejte obrázky a prohlédněte si detaily, které dělají naše vzory tak pohodlné. Třeba všité gumičky nebo vyndávací stélky. Symboly a piktogramy Vám napoví jaká vychytávka (technologie) se v modelu ukrývá. Svého favorita můžete najít i za použití filtru, jen do toho. Dole vidíte jen menší část kolekce. Využijte vyhledávač prodejen v KDE KOUPIT (mapka se dá zvětšit !) a najděte si svůj oblíbený obchod s dalšími modely. Další foto najdete i na FACEBOOKU.