AW18_kolekce1

Kolekce podzim/zima 2018

VYBERTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ MODEL V NOVÉ KOLEKCI JANA SHOES!

 

Novinkám podzimu a zimy 2018 učitě neodoláte. Zima dávno neznamená jen černou a hnědou barvu! Zkuste změnu, vyzkoušejte jak Vám sluší tmavě modré nebo zelené boty. Vyberte si srdeční model pro každou příležitost: od klasických lodiček až po moderní tenisky s povrchem připomínajícícm jemný kovový vzhled. Vypadá dobře na ženách jakéhokoliv věku a typu, jen to správně dolaďte s oblečením. Od elegantních kotníkovek až po kozačky a řádně zateplené modely ve stylu pohorek. V paletě barev se odráží světlo a čerstvý nádech, lehké pastelové barvy jsou doplněny o šedé tóny poskytující příjemný vzhled, který dodává lehkost a vzdušnost. 

Jemné a ženské vzory vytvářejí moderní prvky a splňují tak všechny moderní trendy.  

Užijte si nejlepší technologie s komfortními detaily, které Vám zaručí pohodlí při nošení a perfektní odočinek pro nohy. Třeba řada RELAX, ta to má rovnou v názvu.

Ať už si vyberete jakýkoliv model, dělali ho naši designéři s myšlenkou na pohodlí a příjemné nošení. V širším střihu a s použitím širších kopyt při výrobě. Naprostá většina modelů značky Jana i Be Natural je v pohodlné šířce "H", jen pár lodiček máme tzv. "géčka" ; lodičky prostě musí k noze těsně doléhat. Jen se proklikejte obrázky a prohlédněte si detaily, které dělají naše vzory tak pohodlné. Třeba všité gumičky nebo vyndávací stélky. Symboly a piktogramy Vám napoví jaká vychytávka (technologie) se v modelu ukrývá. Svého favorita můžete najít i za použití filtru, jen do toho. Dole vidíte jen menší část kolekce. Využijte vyhledávač prodejen v KDE KOUPIT (mapka se dá zvětšit !) a najděte si svůj oblíbený obchod s dalšími modely. Další foto najdete i na FACEBOOKU.