JL20HP

Kolekce jaro-léto 2020

VYBERTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ MODEL V NOVÉ KOLEKCI

JARNÍ A LETNÍ KOLEKCE 2020

S jarem pokračuje módní téma divočiny, i nadále nás tak provází hadinka, kroko, zebra, tygr a ostatní fauna. V barvách vesele pokračuje hořčicová žlutá - pofrčí i v podzimní a zimní kolekci. Nesmí chybět ani červená, modrá (zvláště tmavší odstíny) a samozřejmě i béžová, koňaková a stříbrná. Klasikou a základem je u JANA samozřejmě černá.

Co se typů obuvi týče, základem jsou lodičky, s páskem i bez, a také čím dál více populární sportovní teniskové modely. Milovnice klínků také nepřijdou zkrátka, najdou je jak u lodiček, tak i letních otevřených sandálů. Nově se začínají objevovat podešve s pruhy; téma pruhů a stuh "ribbon" bude ještě posilovat v dalších sezónách a najdete je i na oblečení, kabelkách a batozích, například v nové kolekci kabelek a batůžků Tamaris bags).

Téma ekologie proniká o do výroby obuvi. Pro Jana shoes byl ekologicky šetrný přístup samozřejmostí odjakživa. Nově se na výrobu obuvi začíná ve zvýšené míře používat recyklovaný PET, ze kterého se vyrábí úžasně pohodlné a na omak velmi příjemné flísové podšívky. S jarní kolekcí přichází i modelová řada ze 100% merino vlny. To je přírodní materiál s úžasnými vlastnostmi, m.j. ovčí vlna, takže i merino, hřeje i když provlhne. Netřeba se ani bát údržby, která je překvapivě snadná, jak se dočtete zde.

Na webu jana-obuv.cz najdete jen menší část kolekce Jana shoes, která má jinak stovky modelů a variant. Poptejte se ve svém oblíbeném obchodě, nebo využijte vyhledávač prodejen v záložce KDE KOUPIT.

Podívat se můžete i na náš FACEBOOK, kde najdete další tipy a zajímavosti.