Kolekce jaro - léto 2022

VYBERTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ MODEL V NOVÉ KOLEKCI

V nové kolekci se můžete těšit jak na oblíbené bestsellery, tak na úplně nové modely. Oblíbené "opakovačky" jsme jako vždy mírně pozměnili a osvěžili. Nechybí ani tenisky - právě naopak!  Sezónu od sezóny jich máme více a více, pohodlí prostě vede. Jak se pořádně oteplí, můžete vklouznout do otevřených modelů, nazouváků i sandálů v pohodlných šířkách "H", které značíme jako comfort fit. Některé v čistém designu bez nadbytečných dekoračních prvků, jiné naopak barevné a mrkavé, v trendy barevných kombinacích. 

Stále více klademe důraz na velkou ohebnost podešví, aby se snadno ohýbaly i s nohou. Tyto modely najdete s označením Jana Flex

Další úžasnou věcí jsou speciální ergonomicky tvarované stéky Jana Relax. Díky nim budete mít nohy i po dlouhodobém nošení svěží a bez bolesti.

Na tomto webu ukazujeme jen malou část kolekce. Celá kolekce zahrnuje několik set modelových a barevných variant. Poptejte se po značce Jana ve svém oblíbeném obchodě, využijte vyhledávač prodejen na německých stránkách Jana shoes nebo Google.

Inspiraci najdete také na našem FACEBOOKU.