AW19 kolekce

Kolekce podzim-zima 2019

VYBERTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ MODEL V NOVÉ KOLEKCI JANA SHOES

 

PODZIMNÍ A ZIMNÍ KOLEKCE 2019/2020

Podzimní móda přináší téma divočiny, provázet nás budou zebra, tygr a další divoké šelmy. V kolekci najdete kotníčky ve westernovém stylu, ozvláštněné romantickým jemným šitím, typickými country špičkami a podseknutými podpatky - prostě nezaměnitelné. 

Jistě také nepřehlédnete modely ve stylu pohorek, které jsou již delší dobu zimním "must have". Pohorkami se inspiruje i spousta dalších modelů, což uvidíte na použitých výrazných očkách na tkaničky, na výrazných háčcích, podešvích na velmi hrubém, traktorovém vzorku a silných tkaničkách z hrubého materiálu.

Pro ženy, které se i v zimě rády oblékají volnočasově, přináší podzimní a zimní Jana kolekce nápadné tenisky na lehkých  podešvích, spolu s pružnými strečovými vsadkami a neotřelými kombinacemi materiálů. Trend tzv. athleisure zvedá tenisky na novou, vyšší úroveň a přináší pořádnou porci pohodlí. Nepřijdete však ani o své oblíbené technologické vychytávky jako jsou Relax, Soft flex a další.

POZOR!!! na tomto webu vidíte jen malou část z celé kolekce Jana shoes.

Využijte vyhledávač prodejen v záložce KDE KOUPIT (mapka se dá zvětšit!) a najděte si svůj oblíbený obchod a v něm další modely. Kouknout můžete i na náš FACEBOOK, budeme rádi.