Proc My PZ 21

Pohodlí

Naši návrháři stále vymýšlejí, jak to udělat, aby JANA sedla pokud možno každé noze. Řešením jsou různé vychytávky. Poznáte je podle lístečků, které se houpou na botě, když ji v prodejně vezmete do ruky. Zkuste do boty zapíchnout prst – uvidíte, že je měkká. Zkuste ji ohnout – půjde to snadno. Soft Flex, Jana Relax, vyjímatelná stélka… to je to, proč ji chtít. Těch vychytávek je mnohem více, jak se dozvíte zde.

Všechny modely kolekce Jana shoes jsou v trochu větší šířce, než se vyrábí bežná obuv. Proto je značíme jako "comfort fit, jsou prostě pohodlné. Běžné boty mají šířku „F“, která se většinou ani neuvádí, Jana má většinu kolekce v šířce "H", a jen pár modelů ve střední šířce „G“ (už to je tedy širší obuv). U jiných značek najdete i další písmena abecedy, ale zákaznic, které potřebují až takto široké boty, je opravdu málo a chodí do zdravotních speciálek.

Jedna z mála věcí, které u JANA nenajdete, jsou vysoké podpatky. Výška kolem 7 cm je už strop, a tu ještě najdete jen u bot, které jsou vepředu na platformě (rozdíl mezi přední a zadní částí boty je tak menší, než vypadá). Pohodlná a zdravotně nezávadná obuv je naše parketa, ne jehlové podpatky.

Už se toužíte podívat na boty? Fajn, jen do toho: KOLEKCE